Jak ożywić klasyczny zestaw jeansy i biały t-shirt?

płaszcz bypolalaNareszcie pojawiły się dodatnie temperatury, a w powietrzu można już wyczuć zapach zbliżającej się wiosny. To moja ulubiona pora roku, kiedy przyroda budzi się do życia, a w ogrodzie pojawiają się pierwsze kwiaty. Oczywiście do tej prawdziwej musimy jeszcze poczekać, jednak dzisiejszy słoneczny dzień pozwolił mi nacieszyć się ciepłymi promieniami słońca. Dni stają się coraz dłuższe, powoli mija zimowe znużenie. Ja sama czuje, że budzę się do życia. Mam większą ochotę na spacery, zaczynam myśleć już o sezonie rowerowym. Kiedy mija zima największą radość sprawia mi możliwość założenia lżejszego stroju. Po okresie szaro czarnych rzeczy, zaczynam również stawiać na kolory, które dodatkowo dodają mi energii. Na dzisiejszy spacer wybrałam mój ulubiony zestaw jeansy i białą bluzkę, to podstawa. Chyba nie ma osoby, która w swojej szafie nie znalazłaby takiego zestawu. Sprawdza się za każdym razem i nadaje się do założenia niemal na każdą okazję. Lubię to połączenie i sprawdza się w momentach kiedy stojąc w garderobie nachodzi mnie myśl: nie mam co na siebie włożyć 😀 Aby przełamać i ożywić ten dość stonowany zestaw, do stroju dodałam puchową kurtkę oraz płaszcz w przepięknym kolorze biskupim. To moje ostatnie objawienie modowe i kiedy tylko czuje spadek mocy, natychmiast sięgam po ten energetyczny kolor. Połączenie kurtki i płaszcza pozwala na noszenie go nawet w chłodniejsze dni!

Płaszcz – ByPolala
Kurtka – Benetton
Biały t-shirt – Massimo Dutti
Jeansy – Guess
Buty – Nike
Okulary – Emporio Armani

_ARA1021 Bypolala
_ARA1064 _ARA1069
_ARA1077 _ARA1028
_ARA1033 kurtka benetton

6 Komentarzy

    • Bardzo dobrze się czuję w tym kolorze, nawet się tego nie spodziewałam 😀 Dziękuję!

  1. Najbardziej przypadło mi do gustu ostatnie zdjęcie. Ten mój dziwny minimalizm. Ogólnie kolor bardzo mi się podoba. Sama wybieram zimne odcienie fioletu zazwyczaj lub bardzo ciemne. Lepiej się w takich czuje. U Ciebie widać wiosnę. 🙂

    • U mnie różnie bywa 😀 Ogólnie też jestem za prostotą, minimalizmem i klasycznymi wzorami. Jednak czasem lubię zaszaleć i pobawić się kolorami.

  2. Świetne zestawienie. Bardzo mi się podobają te kolory, które ożywiają jeszcze szarą, zimową aurę (której nawiasem mówiąc u Ciebie w ogóle nie widać).
    Oby szybko ta wiosna do nas zawitała 🙂

    • Dziękuję 😀 z całej siły staram się już przegonić zimową aurę! Czekam na wiosnę z utęsknieniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*