Exilis – bezoperacyjny lifting twarzy

ARA1228bUwielbiam dbać o swoją skórę, jednak z wiekiem wymaga coraz większej pielęgnacji i uwagi. Jestem już niestety w grupie kobiet 40+, kiedy włókna kolagenowe powoli zaczynają zanikać, a skóra traci swoją elastyczność. To czas kiedy nieprzespana noc, źle dobrany krem, zła dieta czy nie wystarczająca ilość czasu na pielęgnacje negatywnie odbija się na mojej twarzy. Nie jestem zwolenniczką chirurgii plastycznej, dlatego pragnę podzielić się z wami fantastycznym zabiegiem, który doskonale poprawia wygląd twarzy już za pierwszym razem! Co najważniejsze, lifting skóry odbywa się bez użycia skalpela, a młodsze kobiety mogą korzystać z niego w celach profilaktycznych! Exilis bo o nim mowa, to najnowszej generacji medyczne, bezinwazyjne urządzenie do liftingu, ujędrniania, odmładzania i zagęszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wykorzystuje dwa źródła energii ultradźwięków oraz energię wysokiej częstotliwości, działa w najnowocześniejszej technologii CRT – Collagen Refill Technology. Nie będę wnikać w szczegóły działania technologi CRT, chodzi w niej po prostu o to, że po jej zastosowaniu struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem. Dlatego skóra zaraz po zabiegu staje się:

  • ujędrniona,
  • zmarszczki w okolicy ust, oczu, czoła i szyi ulegają wyraźnemu spłyceniu,
  • pory są zwężone,
  • skóra jest młodsza i gładsza
  • owal twarzy podniesiony.

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzane są konsultacje oceniające problem oraz stan gęstości skóry. Po zdiagnozowaniu, na wybrany obszar nanosi się żel w celu zapewnienia optymalnego przepływu energii. Podczas zabiegu za pomocą głowicy wybrany obszar twarzy, szyi, dekoltu zostaje podgrzewany. Jest to bardzo przyjemny zabieg, całkowicie bezbolesny, a uczucie ciepła towarzyszące podczas zabiegu pozwala dodatkowo się odprężyć. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego zaraz po jego zakończeniu można udać się do pracy czy na ważne spotkanie. Choć efekty widać za pierwszym razem, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów od 4 do 8 sesji. Sam zabieg wszystkich okolic twarzy trwa około 70 min. Zabiegi w serii najlepiej wykonywać co 7-10 dni. Nie zapominajcie również o odpowiedniej diecie dostarczającej organizmowi substancje, dzięki którym będzie wytwarzał więcej kolagenu, by skóra była elastyczniejsza. Ważne jest również odpowiednie nawilżenie skóry, sucha staje się bardziej podatna na powstawanie nowych zmarszczek.

Zabieg Exilis wykonywany miałam w Revival Clinic, renomowanej Klinice w Warszawie specjalizującej się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Polecam to wspaniałe miejsce z przemiłym i wykwalifikowanym zespołem specjalistów. To gwarancja bezpieczeństwa medycznego, gdzie stosuje się nieinwazyjne metody pielęgnacji opierające się na naturalnej regeneracji skóry.

www.revivalclinic.pl

Revival Clinic Urządzenie Exilis
_ARA5848
_ARA1278 _ARA1247
_ARA1286 _ARA1253
Zabieg Exilis w klinice Revival Clinic w Warszawie _ARA5893

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*