„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.” *

_ARA0964ma

 

Przez całe życie poszukuję piękna. Ale nie tylko tego zewnętrznego, namacalnego, lecz piękna, które tkwi w każdym z nas. Wierzę, że nasz własny świat składa się nie tylko z rzeczy posiadanych, ale przede wszystkim jest zbiorem zapamiętanych chwil. Czasem trwają one tylko sekundę, jednak my już wiemy, że przeżyliśmy właśnie coś pięknego. Kocham podróże od dzieciństwa, postrzeganie otaczającej mnie przyrody, szacunek dla życia, zaszczepili we mnie moi rodzice, którym za to będę wdzięczna do końca życia. To oni nauczyli mnie smakować, czuć i przeżywać chwile tak, aby cieszyć się każdym dniem. To właśnie dzięki tej wrażliwości każdego dnia znajduję piękno wokół siebie. Dzięki przyrodzie, przedmiotom codziennym, które czasem postrzegam w trochę innym świetle, zrodziła się miłość do robienia zdjęć. Zauważyłam, że dzięki nim mogę zatrzymywać w kadrze to co mnie urzeka. Z czasem ta pasja przerodziła się w pracę, którą kocham do dziś. To właśnie poprzez zdjęcia, pragnę pokazać Tobie, że wystarczy tylko otworzyć oczy a zobaczysz PIĘKNO wokół siebie.

Blog poświęcam wszystkim bliskim mi osobom, które podróżują ze mną każdego dnia. Jeśli Ty również jesteś poszukiwaczem piękna, zachęcam do wspólnej podróży…

Pozdrawiam
Jagienka Stefanowicz

*Ralph Waldo Emerson (1803-1882)

 

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie fotografie i teksty zamieszczone na niniejszej stronie są moją własnością i zastrzegam sobie wyłączne prawo do ich wykorzystywania i publikacji. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć oraz treści bez mojej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega odpowiedzialności zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.