PhFormula – resurfacing skóry

PhFormula, skóraMoja skóra po zimie stała się dość wrażliwa i kapryśna. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z naczynkami, a teraz niewielkie zaczerwienienia zaczęły pojawiać się na moich policzkach. Dlatego postanowiłam udać się do kosmetologa, aby zbadał i poradził mi jak zadbać o taką właśnie skórę.

Wybrałam DEPICENTER w Poznaniu, ze względu na wysoką jakość usług, profesjonalizm i przede wszystkim bezpieczeństwo. Depicenter to miejsce, które znane jest przede wszystkim z walki z niechcianym owłosieniem 🙂 Do tego celu w gabinecie wykorzystuje się jeden z najskuteczniejszych laserów amerykańskiej firmy Lumenis Light Sheer Duet. Oprócz laserowej depilacji, skorzystać można z wielu zabiegów odmładzających na twarz i wyszczuplających ciało, a także uzyskać pomoc w leczeniu łysienia.

Po konsultacji u przesympatycznej Pauliny, obejrzeniu mojej skóry i przeprowadzeniu wywiadu, zaproponowano mi zabieg PhFormula Resurfacing.

Resurfacing to nic innego jak odmłodzenie skóry poprzez jej odbudowę.

Na czym polega zabieg?

Na przemianach zachodzących w powierzchniowych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów regeneracji i naprawy skóry, a w konsekwencji jej przebudowę. Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie co jest oczywiście miłym „efektem ubocznym” 🙂

PHFORMULA

TO NIE SĄ ZWYKŁE PILINGI!

TO NIE SĄ ZWYKŁE KWASY!

Phformula to złożone roztwory substancji aktywnych do dermatologicznego resurfacingu skóry, w skład których wchodzą:

-hydroksykwasy

-witaminy

-polihydroksykwasy PHA

– substancje aktywne należące do różnych grup chemicznych np. retinol, glutation i inne

pHformula to przełom w dziedzinie walki z najczęstszymi problemami skóry, jest jedynym systemem, w którym skumulowano moc wielu kwasów co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów niemożliwych przy zastosowaniu pojedynczych kwasów.

Dzięki temu możemy walczyć z różnymi problemami skóry jak:

– trądzik

– przebarwienia

– zaczerwienienie, skóra naczyniowa, trądzik różowaty

Zabieg który został przeprowadzony na mojej skórze, to zabieg walczący z rumieniem i skórą naczyniową. Dodatkowo miał za zadanie rozjaśnić koloryt skóry zniwelować przebarwienia.

W skład zabiegu wchodził:

-kwas hialuronowy

-czysta witamina C : kwas L-askorbinowy

-retinol

-PH-DVC

Działanie:

Witamina C wskazuje bardzo silne antyoksydacyjne, rewitalizujące i przeciwstarzeniowe działanie. Daje to natychmiastowy efekt rozświetlonej i promiennej skóry. Wzmacnia i potęguje działanie innych substancji aktywnych. Redukuje zmarszczki, wygładza i rozjaśnia skórę. W synergii z retinolem- wzmacnia i potęguje jego działanie, jeszcze silniej stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Kwas hialuronowy intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Dodatkowo zabieg ten miał na celu obkurczenie naczyń krwionośnych i redukcję rumienia.

Moje wrażenia? Jak dla mnie jest to jeden z zabiegów z serii wooow po pierwszym razie. Skóra po zabiegu jest nawilżona, jakby „wyprasowana” i z każdym dniem widać jeszcze większy efekt. Jeśli zatem po okresie zimowym macie problem z szarą, matową skórą pozbawioną blasku, nierównomiernym kolorytem i przebarwieniami, rumieniem naczyniowym i skórą naczyniową ten zabieg jest idealny dla Was!

Depicenter pielegnacja skóry
zabieg PhFormula
PhFormula - resurfacing skóry Depicenter zabieg na skórę

DEPICENTER ADRES:

św. Marcin 58/64

61-807 Poznań (II ALFA OD ZAMKU 7 pietro)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*